Льодогенератори Всього: 0

На сторінці:
Ви вибрали:

Льодогенератор

Це спеціальне обладнання для різних сфер, яке виробляє лід. Використовуються такі апарати для потреб у компаніях, пов'язаних зі сферою торгівлі та громадським харчуванням, наприклад, для барів. Якщо ви вирішили льодогенератори купити, то потрібно вибрати вид виробництва льоду.

Він може бути кубиковим – для барів, а також інших закладів харчування. Його використовують при приготуванні напоїв і для їх подачі. Можна купити льодогенератор, який робить лід в гранулах. Це відмінне рішення для шведського столу або для бару з салатами. Також буває обладнання для виробництва льоду у формі лусочок. Його застосовують тоді, коли потрібно викладати рибу, м'ясо, морепродукти й напівфабрикати.

Сучасний ринок пропонує безліч різних моделей. Тому можна легко підібрати одну з них для потреб свого закладу і купити льодогенератор високої якості.

Що потрібно знати, вибираючи побутові або промислові льодогенератори?

При виборі подумайте, в яких обсягах вам потрібен лід. Автономне обладнання для виробництва льоду підійде для маленького кафе або для бару. Такі прилади досить компактні, вони можуть вміщати спеціальний контейнер. Ці машини для виробництва також вважаються домашнім варіантом.

Можна купити льодогенератор модульної моделі. Він підійде для великої кухні в ресторані. Такі промислові льодогенератори здатні виробляти лід із високою швидкістю. Але у них немає компактності домашніх – вони займуть досить багато місця. Подібне обладнання для виробництва льоду доведеться укомплектовувати додатково.

Зверніть увагу на те, яким чином охолоджується вода. Системи бувають повітряними й водяними. Машини для виробництва чи будинку, які працюють за рахунок повітря, мають потребу у великому просторі. Важливо, щоб відстань до стіни була не менше сімдесяти сантиметрів. Тоді повітря зможе досить добре циркулювати.

Подібні апарати для барів або інших закладів не надто вимогливі до того, якої якості й напору буде вода. Її витрата приблизно на чверть менше, ніж у водяних систем. Також серед переваг виділяють відносно низьку вартість обладнання для виробництва льоду.

Моделі, де передбачено водяне охолодження, коштують дорожче, зате стабільно працюють навіть у жарку пору. Вони більш компактні в порівнянні з повітряними пристроями, адже не потребують повітряного зазору. Але ці машини для виробництва будуть витрачати значно більше води. При тому вона обов'язково повинна бути якісною та подаватись із сильним напором.

Для бару та інших закладів можна отримати навіть безформний лід. Використовуючи його, легко готувати коктейлі, смузі та інші холодні напої. Але найчастіше для цього все ж використовується лід певної форми.

На сайті ІнТех ви зможете знайти як промислові льодогенератори, так і моделі для дому. Всі вони високої якості, тому можна сміливо робити вибір. Щоб купити льодогенератор, достатньо оформити заявку на сайті. За потреби наш менеджер допоможе вам і відповість на всі питання. Вдалих покупок!

×
Замовити дзвінок