Побутові кондиціонери

Кліматична техніка допомагає зробити повітря в приміщенні чистішим. З її допомогою можна створити максимально комфортний мікроклімат в особняку, квартирі або офісі. Багато людей вирішують купити кондиціонери для будинку через їх практичність. Вони можуть бути настінними, підлоговими і навіть стельовими. На ці побутові прилади сьогодні є величезний попит, тому виробники регулярно пропонують безліч різних моделей.

На що звернути увагу перед тим, як купити кондиціонер?

Якщо ви не знаєте, як вибрати обладнання для охолодження повітря, то вам потрібно врахувати деякі нюанси. Наприклад, площа приміщення, яку потрібно буде обслуговувати. Виходячи з цих параметрів, необхідно буде розрахувати оптимальну потужність пристрою. Для цього найкраще звернутися до майстра, який буде виконувати монтаж.

Якщо ви вирішите зробити це самостійно, то варто зробити попередні розрахунки. Щоб створити в приміщенні максимально комфортні умови, передбачте, щоб агрегат мав потужність від 100 ват на 1 квадратний метр.

Якщо кімната невелика, наприклад, п'ятнадцять або двадцять квадратних метрів, то можна встановити кондиціонер, який має потужність близько двох кіловат. Якщо площа приміщення досягає тридцяти квадратних метрів, то виберіть пристрій з показниками в три кіловати і так далі.

Також важливим є те, як саме буде встановлюватися кліматична техніка. Можна вибрати підлоговий або настінний варіант, а також подумати над встановленням спліт-системи. Сучасний ринок пропонує навіть мобільні моделі, які можна легко транспортувати і переміщати в інші кімнати. Є й віконні установки - тут вже кожен самостійно вирішує, який варіант буде найкращим для конкретного випадку.

Касетна модель найкраще підійде для офісного приміщення, а колоновидна - для промислового підприємства. Підлоговий варіант дуже просто встановити, адже його не потрібно монтувати в стелю або стіну. Спліт-система буде не тільки нагрівати і охолоджувати повітря, але і забезпечить вентиляцію, адже зовнішній блок потрібно розташовувати зовні будівлі.

Зверніть увагу на режим роботи і тип управління компресором. Кондиціонер може бути інверторним і не інверторним. Наприклад, перший дозволить вам плавно керувати температурним режимом. Щоб перебувати в приміщенні було максимально комфортно, то можна вибрати пристрій з додатковими функціями і механізмами.

У деяких кондиціонерів є автоматичний режим роботи, інші мають режим діагностики або функцію самостійного очищення. Відомі бренди можуть випускати елітні моделі преміум-класу, а також пропонувати варіанти середнього сегмента або недорогі рішення.

Як правильно доглядати за побутовими кондиціонерами?

Деякі користувачі скаржаться на передчасні поломки дорогих приладів. Щоб уникнути цього, варто замовити професійну установку обладнання і регулярно доглядати за ним.

Найчастіше побутові кондиціонери ламаються через те, що у них забруднюються фільтри. Якщо не хочете цього допустити, то варто очищати їх приблизно раз за рік. Також однією з причин несправного стану називають витік фреону. Якщо прилад не підтримує температурний режим, який ви задаєте, то варто звернутися до майстра.

Де можна купити побутовий кондиціонер?

На сайті компанії ІНТЕХ ви зможете не тільки купити кондиціонер, але і обслужити кондиціонери. Перед тим, як оформити заявку, ознайомтеся з каталогом кондиціонерів і виберіть найбільш підходящий варіант.

Зверніться за допомогою до менеджера, щоб Ваш вибір був максимально легким. Виберіть кращу кліматичну техніку і з її допомогою спритно вирішите поставлену задачу.

Ви можете самі встановити пристрої, але буде краще, якщо ви все-таки довірите монтаж кондиціонерів професіоналам. Всього пару незграбних рухів - і справа може завершитися повною невдачею. А професіонали своєї справи все зроблять найкращим чином, щоб пристрої для будинку працювали повноцінно.

Фахівці ІНТЕХ оперативно і високоякісно проведуть монтаж і сервісне обслуговування. Купуйте пристрої для будинку потрібної потужності на сайті в кілька кліків.

×
Замовити дзвінок