Шафи морозильні Всього: 0

На сторінці:
Ви вибрали:

Морозильні шафи

Шафи морозильні можуть стати в нагоді у різних організаціях громадського харчування. Для їхнього виготовлення найчастіше використовується нержавіюча сталь. Купити морозильну шафу варто для їдальні, ресторану чи кафе, виробничого цеху, а також професійних кухонь і приміщень, де зберігається м'ясна продукція чи напівфабрикати.

Можна встановити шафи морозильні з об'ємом до півтори тисячі літрів. Використовуючи таку техніку, вам вдасться на довгий період зберегти смак і поживні якості фруктів і овочів, які потрібно заморожувати. Завдяки цьому споживачі не будуть обділені вітамінами навіть у зимовий період.

Купити морозильні шафи можна такі, що зберігають інгредієнти для страв за дуже низької температури. Наприклад, існують моделі морозильної шафи, які підтримують умови до тридцяти градусів Цельсія. У них може бути різний літраж і розмір.

Вибираючи холодильне обладнання, відштовхуйтесь від потреб вашого закладу. Врахуйте його пропускну здатність і наявність у приміщенні вільного простору. Важливо розуміти, що під час пошуку морозильних шаф ціни не повинні грати головну роль.

Вирішили купити морозильну шафу?

Холод завжди буде потрібним на професійній кухні. Саме тому на всіх підприємствах, які пов'язані з громадським харчуванням, повинно бути холодильне обладнання для зберігання заморожених продуктів. Через те, що при виготовленні таких приладів використовується нержавіюча сталь, контакт інгредієнтів з поверхнею буде абсолютно безпечним.

На сайті ІнТех ви можете купити морозильні шафи високої якості. Всі моделі надійні та зручні у користуванні. Вони зможуть забезпечити свіжість продукції, якщо грамотно підібрати пристрої. До всіх морозильних шаф, ціни на які вас приємно здивують, додається сертифікат, що підтверджує якість.

Фахівці вважають шафи морозильні незамінними для ресторанів і інших подібних закладів. Для них варто виділити у приміщенні окремий відсік або навіть кімнату. Саме морозильну шафу прийнято використовувати для того, щоб інгредієнти зберігали свої властивості. Важливо ретельно стежити за тим, щоб їжа в закладі була належної якості, а шафи морозильні допоможуть вам у цьому. Таким чином, можна буде уникнути втрат продукції.

В принципі без морозильної шафи реально обійтися, але лише в тому випадку, якщо під час готування використовувати тільки свіжі продукти. Це прекрасно вплине на репутацію підприємства, але через псування продуктів можна зазнати збитків.

Доцільніше придбати морозильні шафи та заморожувати там потрібні інгредієнти, щоб можна було скористатися ними пізніше. Тому в сучасних закладах необхідно мати холодильне обладнання для зберігання заморожених продуктів. На сайті ІнТех ви знайдете шафи морозильні, які порадують своїми властивостями та прослужать не один десяток років.

×
Замовити дзвінок