Шафи холодильні Всього: 0

Шафи холодильні

Холодильна шафа потрібна для багатьох продуктових магазинів, а також ресторанів кафе барів. Її виробляють у різних розмірах, тому легко підібрати варіант для будь-якого приміщення. Холодильні шафи для професійної кухні дозволять створити необхідні умови для того, щоб зберігати товари. Деякі підприємці віддають перевагу морозильним ларям. Але купити холодильну шафу – значить використовувати робочу площу більш раціонально.

Шафи холодильні можна використовувати як вітрини. Це робить пристрої максимально функціональними та корисними. Компанія ІнТех пропонує професійне холодильне обладнання для ресторанів кафе барів. Якщо ви вирішили купити холодильну шафу, то на нашому сайті можна знайти відмінні варіанти з найкращим співвідношенням якості та ціни.

Якими можуть бути шафи холодильні?

Можна шафу холодильну купити для вітрини. У такому випадку варто віддати перевагу варіантам, де є скляні двері. Вони бувають розсувного й відкривного типу. Існує холодильне обладнання для складу чи підсобного приміщення. Зазвичай воно відрізняється нехитрим дизайном, міцністю, а також доступною ціною.

Холодильні шафи для професійної кухні можуть мати різне оснащення. У них зустрічається одна чи дві секції. Зручно, що можна самостійно регулювати, на якій висоті буде розташована кожна полиця, а також знімати ті, що вже не потрібні.

Ви можете купити холодильну шафу, щоб зберігати там різну продукцію, демонструвати й реалізовувати її. Це можуть бути соки, вода, молочні або м'ясні продукти, а також кондитерські вироби. Побутові холодильники зазвичай дешевше, зате шафи – це холодильне обладнання для професійної кухні. Їхні компресори володіють дуже високою потужністю, а камера – відмінною теплоізоляцією. Це пристрої з високим кліматичним класом.

Якщо ви шукаєте холодильну шафу для кафе або виробничого цеху, то краще вибрати модель із глухими дверцятами. Коли потрібно використовувати її для зберігання напоїв, то варто віддати перевагу варіантам зі сталі – неіржавіючої чи пофарбованої. Кількість дверцят у шафах холодильних залежить від того, наскільки великий обсяг в охолоджуючої камери.

Холодильна шафа може бути низькотемпературною, підтримуючи параметри від -18 до
-25 градусів. Вона призначається для того, щоб зберігати в ній напівфабрикати й заморожені продукти. Її часто використовують не тільки на професійній кухні, але і в торгівлі.

Інтернет-магазин ІнТех пропонує різні холодильні шафи для вашого закладу. При покупці будь-якої моделі гарантована безпека експлуатації. Шафи холодильні будуть надійно служити вам протягом багатьох років. Їх дуже зручно використовувати й обслуговувати. Холодильну шафу купити для вашого закладу – відмінне рішення. Це дозволить максимально спростити й прискорити робочий процес, а також принести радість клієнтам.

×
Замовити дзвінок