Спліт системи - Inverter Всього: 0

На сторінці:
Ви вибрали:

Спліт систему використовують в якості найбільш сучасного і популярного рішення для вентиляції повітря. Для її монтажу необхідно встановити два окремі блоки - механічний і вентиляційний. Перший повинен розташовуватися усередині приміщення, а другий зазвичай кріпиться до зовнішньої стіни - зовні будівлі.

Важливо, щоб кліматичну техніку кондиціонери встановлювали професіонали. Тоді можна буде не переживати за її працездатність і безпеку експлуатації. Якщо правильно підібрати інверторні кондиціонери, то вони зможуть вентилювати приміщення, охолоджувати і нагрівати повітря, а також іонізувати і фільтрувати його.

Чому багато хто вибирає спліт системи inverter?

Спліт кондиціонери дуже ефективні і функціональні. Вони відрізняються стильним дизайном і надійністю. Ці переваги і зробили спліт системи inverter справжніми лідерами ринку в своєму сегменті.

Сьогодні виробники намагаються по максимуму інтегрувати інноваційні технології в сучасні пристрої. Тому нові моделі оснащені безліччю корисних функцій, які дозволяють підтримувати в кімнаті комфортний мікроклімат в будь-яку пору року.

У такої кліматичної техніки передбачена можливість робити повітря таким, щоб воно відповідало санітарно-гігієнічним нормам. Устаткування очищає повітряні потоки багатоступеневим способом, а також іонізує їх. Завдяки цьому усуваються різні мікроорганізми і частки, які можуть негативно вплинути на наше самопочуття і здоров'я.

Інверторні кондиціонери вважаються одними з недавніх розробок відомих брендів. Це прилади преміум-сегмента в своїй ніші. Вони володіють багатьма функціями і відрізняються економічністю.

Інверторні моделі мають автоматичну систему, яка контролює, щоб компресор працював з потрібною необхідністю. За рахунок цього можна зменшити витрати на електричну енергію і при цьому постійно підтримувати в кімнаті оптимальний для вас мікроклімат.

Де можна купити спліт систему?

На сайті компанії ІНТЕХ ви зможете не тільки купити спліт кондиціонери, а й замовити обслуговування кліматичної техніки. Щоб зробити замовлення, загляньте в каталог кондиціонерів. Якщо у вас будуть якісь питання, ми з радістю відповімо на них в режимі онлайн або по телефону. У інверторних кондиціонерів ціна може відрізнятися, але вона все одно дуже доступна, тому багато хто здійснює покупки саме в компанії ІНТЕХ.

Монтаж кондиціонерів - справа непроста, тому краще не поспішати і не намагатися самостійно встановити пристрій. Все-таки це краще зробить професіонал, адже він знає всі нюанси і допоможе не допустити помилок. Компанія ІНТЕХ пропонує не тільки якісну кліматичну техніку кондиціонери, але і їх монтаж і сервісне обслуговування. Це дуже зручно, адже після покупки Ви будете знати, до кого звернутися, якщо Вам знадобитися консультація або якась допомога. Приємних покупок!

×
Замовити дзвінок