Спліт системи - On/Off Всього: 0

Сьогодні настінні спліт-системи представлені на ринку в широкому асортименті. Виробники намагаються поєднувати в своєму обладнанні інноваційні технології і стильний зовнішній вигляд. Таке обладнання можна встановити як в житловій, так і в адміністративній будівлі.

Побутові кондиціонери припускають наявність двох блоків - зовнішнього і внутрішнього. Перший необхідно розмістити в кімнаті під стелею, а другий - на стіні. Зазвичай в комплект спліт системи оn оff входить пульт дистанційного керування.

Пристрій часто обладнують корисним функціоналом, який передбачає якісну очистку повітря. Моделі on off конкурентні і можуть різнитися між собою потужністю, наявністю додаткових опцій, дизайном зовнішньої панелі і способом розподілу повітряних потоків.

Якщо вдаватися в історію, то настінні спліт-системи заявили про себе на ринку ще в двадцятому столітті - в сімдесятих роках. Вони стали відмінним рішенням для тих, хто хотів отримати менш габаритний кондиціонер з більш низьким рівнем шуму. Це обладнання широко поширилося по всьому світу. Найчастіше його встановлювали в житлових приміщеннях.

Настінні спліт-системи працюють за принципом, який ґрунтується на застосуванні циклу Карно. При цьому можна управляти теплообмінним процесом між зовнішнім середовищем і приміщенням, регулюючи температурний режим. Коли задана кімнатна температура буде досягнута, то компресор автоматично відключиться. Він включить режим очікування, поки температура в приміщенні не зміниться на 3-5 градусів Цельсія. Вважається, що для нашого комфорту найоптимальнішими показниками будуть 19-22 градусів Цельсія.

Де можна купити настінні спліт-системи?

ІНТЕХ пропонує відмінні умови для того, щоб купити спліт системи оn оff. Також наші фахівці виконують обслуговування систем кондиціонування. Багато хто віддає перевагу моделям on off конкурентних кондиціонерів. Вони дуже практичні за рахунок того, що для їх виготовлення використовуються інноваційні технології.

Монтаж кондиціонерів можуть зробити фахівці нашої компанії. Вони забезпечать надійну установку таким чином, щоб обладнання безпечно розташовувалося і справно працювало. Самостійна установка загрожує неприємними наслідками, тому краще довірити її знавцям своєї справи.

У настінних спліт-систем ціна максимально доступна, якщо робити замовлення на сайті ІНТЕХ. Ми надамо Вам нову якісну кліматичну техніку, яка буде працювати довго і справно, а також монтаж і сервісне обслуговування. Наша компанія пропонує побутові кондиціонери, які відомі в усьому світі. Це найкращий вибір для вентиляції приміщення.

×
Замовити дзвінок