Столи для піци Всього: 0

На сторінці:
Ви вибрали:

Столи для піци

Столи для піци потрібні для того, щоб було зручно готувати традиційну італійську страву. Часто їхню поверхню виготовляють із нержавіючої сталі чи натуральних матеріалів, наприклад, граніту. Купити стіл для піци варто через те, що до нього не пристає тісто. До того ж, на його поверхні можна зручно помістити корж для піци.

Якщо хочете правильно організувати роботу, то стіл для приготування піци просто необхідний. Із трьох сторін у нього є гранітні борти висотою приблизно п'ятнадцять сантиметрів. За рахунок цього можна поставити холодильне обладнання як вітрину, де будуть зберігатися інгредієнти. Ви заощадите місце, адже продукти для піци не займуть робочу поверхню.

Холодильні столи для піци – відмінне рішення у випадках, коли необхідно зберігати продукти. Це легко можна зробити за принципом холодильної шафи. У столах для піци також передбачені спеціальні полиці, які при потребі легко замінити гастроємностями. Важливим є те, що конструкції створюються з нержавіючої сталі. Вона відповідає тим вимогам, які пред'являються до техніки для харчової промисловості.

Стіл для приготування піци може працювати навіть при високій температурі оточення. Його варто сміливо встановлювати в гарячих цехах, навіть якщо там недостатнє кондиціонування. Устаткування для приготування піци підійде для використання й у південній кліматичній зоні в літню пору. У охолоджуваному відділі температура в робочому режимі може бути від 20С до + 10С.

Які характеристики бувають у столів для піци?

У холодильних столів для піци передбачений спеціальний блок, за допомогою якого можна керувати пристроєм. У конструкції зазвичай дві або три двері, ширина яких 60 і 70 сантиметрів. Купити холодильний стіл для піци можна з цільнозаливним корпусом.

У багатьох моделях легко регулювати ніжки, що дуже зручно. Хороший вибір – холодильне обладнання для піци з автоматичним відтаванням. Зараз популярні екземпляри з динамічним типом охолодження.

Купити холодильний стіл для піци варто тому, що це прекрасне комбіноване рішення. Воно об'єднує робочу поверхню з шафою, де передбачено охолодження. На холодильне обладнання для піци можна встановити відкриту зону, щоб зберігати там продукти, які входять до складу страв.

Інтернет-магазин ІнТех пропонує різне устаткування для приготування піци. При покупці будь-якої моделі гарантована безпека експлуатації. Холодильні столи для піци будуть надійно служити вам протягом багатьох років. Їх дуже зручно використовувати й обслуговувати. Купити стіл для піци для вашого закладу – відмінне рішення. Це дозволить максимально спростити та прискорити робочий процес, а також принести радість клієнтам.

×
Замовити дзвінок