Столи холодильні Всього: 0

Столи холодильні

Холодильний стіл часто встановлюють у закладах, пов'язаних із харчуванням. Обладнання для охолодження широко використовують в ресторанах, їдальнях або супермаркетах. У ньому можна зберігати різні напої та продукти. Це дуже зручно, адже всередині стіл холодильний для кухні та прилавків охолоджується.

Зазвичай холодильне обладнання виробляють із нержавіючої сталі. Стільницю роблять як додаткову поверхню, на якій можна працювати. Холодильні столи для закладів громадського харчування вважаються професійними пристроями. Вони з'єднують холодильну шафу та поверхню для діяльності кухаря.

Купити холодильний стіл – значить заощадити площу в робочих кімнатах. Це особливо зручно для невеликих приміщень, де маленька кухня. Холодильний стіл може прискорити роботу персоналу й зробити її максимально комфортною. Якщо купити холодильний стіл, то пропаде потреба постійно ходити до холодильників, які стоять окремо. Таким чином, обладнання для кухні з нержавіючої сталі істотно скоротить час і зменшить зусилля.

Якими можуть бути столи холодильні?

Холодильне обладнання часто забезпечується спеціальними бортиками. За рахунок цього рідина не стікає, а інгредієнти для страв не зможуть впасти на підлогу. У холодильних столів для професійної кухні зазвичай цілісний корпус, який заливається пінополіуретаном. Їхні стінки можуть бути в товщину приблизно 4-5 сантиметрів.

Багато моделей холодильного обладнання зроблені з нержавіючої сталі, адже це практично. Іноді можна знайти оцинковані варіанти. Робоча поверхня часто також виготовляється з нержавіючої сталі, але іноді для цього використовується мармур, граніт або пластмаса, яка стійка до ударів.

Холодильний стіл для закладів громадського харчування може підтримувати широкий температурний діапазон. Параметри залежать від виробника, але переважно вони коливаються від -2 до +11 градусів Цельсія. Стіл холодильний оснащується охолоджуючою камерою, розміри якої залежать від габаритів всієї конструкції. Її обсяг варіюється від двохсот до семисот літрів.

Холодильне обладнання можна ділити на декілька різних секцій. Його дверцята можуть бути скляними чи глухими. Всередині холодильний стіл укомплектовують різними поличками. Вони бувають стаціонарними й висувними. Також можна побачити рейки, які підійдуть для гастроємностей.

Інтернет-магазин ІнТех пропонує різне холодильне обладнання для вашого закладу. При покупці будь-якої моделі гарантована безпека експлуатації. Холодильний стіл буде надійно служити вам протягом багатьох років. Його дуже зручно використовувати й обслуговувати. Купити холодильний стіл для вашого закладу – відмінне рішення. Це дозволить максимально спростити й прискорити робочий процес, а також принести радість клієнтам.

×
Замовити дзвінок