Технологічне обладнання

Технологічне обладнання – для успіху вашого бізнесу   

Технологічне обладнання – це низка апаратів та пристроїв, без використання яких немислима організація роботи будь-якого підприємства громадського харчування. Насамперед воно дозволяє назавжди позбутися виснажливої ручної праці, обробляючи продукти і здійснюючи заготовки в напівавтоматичному або повністю автоматичному режимі. Таке професійне технологічне обладнання особливо незамінне в місцях з великою прохідністю – ресторанах фаст-фуду, столових й інших точках, де потрібна висока продуктивність. Крім того, ряд пристроїв допомагає не лише готувати, а й зберігати та продавати продукцію, не відступаючи від сучасних санітарних норм.

Сучасні рішення від «ІнТех»

Компанія «ІнТех» займається продажем, установкою, сервісним та гарантійним обслуговуванням усіх видів торгово-технологічного обладнання: холодильного, теплового, обробного, торгового, меблів, аксесуарів та багато іншого. Професійні співробітники компанії мають глибокі знання з кон'юнктури та останніх тенденцій ринку, пропонуючи найбільш передове технологічне обладнання і матеріали.

Ми є офіційними дилерами ряду кращих вітчизняних і зарубіжних виробників. У нас ви можете придбати як окреме обладнання для кухні ресторанів, кафе чи магазину, так і комплексне рішення «під ключ» для оснащення всього торгового або технологічного приміщення. Комплексне рішення включає в себе підбір, установку, монтаж і первинне налаштування пристроїв, що суттєво економить вам час і підвищує ефективність роботи. А прямі контракти, а також співпраця з найбільш яскравими і кращими виробниками обладнання дозволяють здійснювати поставки в найкращому співвідношенні ціни/якості.

Професійне технологічне обладнання від «ІнТех»: асортимент вражає  

Компанія «ІнТех» пропонує:

 • теплове кухонне обладнання (жарові шафи, фритюрниці, фаст-фуди, сковороди, плити та котли, пароконвектомати, макароноварки, печі й прилади для випічки та ін.);
 • посудомийне технологічне обладнання для їдалень, кафе, ресторанів;
 • електромеханічне обладнання (м’ясорубки та пили для м’яса, шприци для ковбас, овочерізки, протиральні машини, тістоміси, картоплечистки, міксери, преси, кутери);
 • обладнання для барів (соковижималки, блендери, міксери, кавомолки);
 • пакувальне обладнання;
 • льодогенератори;
 • лінії роздачі та меблі;
 • нейтральне обладнання.

Технологічне обладнання, представлене на нашому сайті, буде корисним для таких підприємств:

 • продовольчих магазинів, включаючи гастрономічні бутики, фермерські, м'ясні та інші лавки;
 • супермаркетів і гіпермаркетів;
 • їдалень, кафе, барів, ресторанів;
 • харчових виробництв, кухонь;
 • хлібопекарних, м'ясних цехів і інших переробних виробництв;
 • холодильних камер, складів;
 • інших підприємств, які використовують в процесі виробництва і переробки системи холодопостачання та холодильні установки.

ТОВ «ІнТех» гарантує: будь-яке технологічне обладнання для ресторанів, магазинів чи виробництва буде доставлене в мінімально можливі терміни. Завдяки налагодженим міжнародним зв'язкам та високому професіоналізму наших співробітників ми гарантуємо якісне та оперативне виконання всіх видів заявлених нами послуг.

На нашому сайті представлений широкий асортимент технологічного обладнання, яке стане надійним помічником у вашому закладі. Вся техніка доступна до замовлення за привабливою вартістю і з можливістю доставки по всій території України.

Мета нашої компанії – забезпечення клієнтів повним комплексом послуг, надання їм обладнання, необхідного для відкриття успішного і популярного підприємства громадського харчування або торгової точки. Завдяки ТОВ «ІнТех» ви зможете в найкоротші терміни організувати повноцінний виробничий процес, використовуючи якісне професійне технологічне обладнання.

Ми цінуємо кожного партнера, незалежно від обсягу його потреб. У нас завжди знайдеться для вас альтернативний варіант співпраці. Оперативність прийняття рішень нашими співробітниками дозволяє приділити достатньо уваги кожному клієнту. Звертайтесь – не пожалкуєте!

×
Замовити дзвінок