Тістоміси Всього: 0

Тістоміс

Спіральний тістоміс прийнято використовувати на професійній кухні. Його встановлюють для замісу тіста в різних закладах, пов'язаних із громадським харчуванням. Можна купувати таке обладнання для ресторанів і кухонь готелів, а також хлібопекарських підприємств. Завдяки обтічним формам доглядати за обладнанням для бізнесу дуже легко.

Купити тістомісильник варто, щоб готувати білкові, листкові, бісквітні, дріжджові, заварні або пісочні вироби. Також за допомогою такого обладнання для професійної кухні можна легко створювати всілякі кондитерські маси. Легко експериментувати зі створенням вершків, безе, кремів, мусів і суфле.

Яким може бути спіральний тістоміс?

Купити тістомісильник можна двох різних видів. Деякі пристрої потрібні для роботи з дріжджовим тестом. Також зустрічається тістомісильник для крутого тіста. У будь-якого пристрою може бути одна чи дві швидкості. Одну використовують для замішування тіста – при перемішуванні інгредієнтів, а іншу – щоб у суміші утворювалася певна структура.

Іноді у моделей зустрічається й третя швидкість, в якості якої – реверс. Тоді можна використовувати тістоміс для крутого тіста й інше подібне обладнання для того, щоб почистити місильну деталь від тіста, що прилипло.

З чого складається спіральний тістоміс?

Устаткування для ресторанів кафе барів складається з декількох важливих деталей –приводного механізму, діжі та місильного органу. Останній виготовляється у формі спіралі, декількох петель, вилок або крапель.

Для замісу можна застосовувати зроблену зигзагом лопатку чи місильну деталь – тоді тісто вийде крутим. Дежа обладнання для професійних кухонь зазвичай йде як велика чаша. Форма залежить від того, для чого вам потрібен спіральний тістоміс. Важливо, щоб обладнання для ресторанів могло імітувати ручну роботу.

Іноді у діжі є стаціонарне кріплення чи механізм на підкатах. За рахунок цього вона фіксується до тістомісильника для професійної кухні. Також існує додаткове обладнання для діжі – опрокидувачі. З їхньою допомогою можна підняти тісто таким чином, щоб воно зрівнялося з обробним столом або лійкою, яка ділить тісто. Деякі виробники виготовляють тістомісильник для зручності роботи з певним типом вивантаження – ліворуч або праворуч.

Тістоміс купити для замісу різних сумішей варто через його зручність. Ви зможете гідно оцінити всі переваги такого приладу, якщо замовите його на нашому сайті. Компанія ІнТех пропонує тістомісильник для ресторанів і інших закладів за вигідною для вас ціною. Все обладнання високої якості, тому ви точно будете задоволені покупкою.

×
Замовити дзвінок