Банківське обладнання, ціни

Як обрати банківське обладнання?

Гроші люблять облік. Тому для чіткої фіксації надходження грошей, перевірки їх справжності, пакування та зберігання підприємцю необхідне якісне банківське обладнання. Замовити його ви зможете просто зараз у нас на сайті. Лічильники банкнот, детектори валют, касові апарати та інше обладнання, без якого неможливо уявити пункт обміну валют, ломбард, супермаркет, магазин та іншу торгівельну точку.

Як обрати детектор валют?

Через руки ваших працівників проходить велика кількість грошей? Тобі вашому бізнесу неодмінно знадобиться детектор валют. Яким є сучасний автоматичний детектор?

 • З 99,8% відсотковою точністю визначає фальшиві купюри.
 • Перевіряє відразу декілька параметрів – водяні знаки, товщину купюри.
 • Мають металевий корпус та ультрафіолетові промені.

Детектор валют підвищує фінансову безпеку пункту обміну або на касі. На нашому сайті банківське обладнання відповідає чітким стандартам якості та дозволяє бути впевненим у кожній купюрі, що потрапляє до вашого бізнесу та покидає його. Додаткові функції обладнання – підрахунок грошей.

Як обрати лічильник банкнот?

Лічильники банкнот – необхідність не лише для банківських установ, але й для торгівельних точок з великою кількістю грошового обігу. Це банківське обладнання має бути на кожній касі, адже касир фізично та розумово не в стані обрахувати велику кількість грошей, що проходить через руки. Сучасні лічильники банкнот та монет відповідають таким критеріям:

 • швидко підраховують гроші;
 • знаходять фальшиві або порвані купюри;
 • визначають номінал грошової маси.

Якісний лічильник працює швидко та безшумно. Тому клієнти не нудьгують в довгому очікуванні перевірки їх грошей. Особлива перевага сучасного банківського обладнання у спроможності швидко підрахувати монети.

Як обрати касові апарати?

Цей вид банківського обладнання допомагає автоматизувати облік готівки. Також банківська техніка – чудовий спосіб контролювати роботу персоналу в сфері торгівлі, послуг, громадського харчування. Згідно із законодавством касовий апарат має бути вставлений на всіх торгових об'єктах, що відповідають статусу юридичною особи і реалізують продукцію за готівку.

Банківське обладнання, продаж якого ми ведемо на цьому сайті, поділяється на портативне та стаціонарне. Касовий апарат можна брати з собою або ж обладнати ним торгівельну точку.

Де купити банківське обладнання?

Пропонуємо замовити обладнання для банків, торгівельних точок, обмінних пунктів на нашому сайті. Ми працюємо лише з надійними постачальниками, тому у якості нашої продукції можна бути певними. На сайті представлені найкращі моделі банківського обладнання, яке допоможе вести бізнес чесно, чітко та швидко.

Чому нам можна довіряти?

 • слідкуємо за наявністю всіх моделей;
 • постійно оновлюємо асортимент, пропонуючи лише сучасне та якісне банківське обладнання;
 • закуповуємо обладнання банківське лише у надійних постачальників;
 • оперативно доставляємо замовлення;
 • допомагаємо обрати обладнання для вашого бізнесу.

Залишились питання? Телефонуйте вже сьогодні, ми дамо на них відповіді.

×
Замовити дзвінок