Фіскальні реєстратори Всього: 0

Фіскальний реєстратор

Фіскальний реєстратор – це електронний пристрій, що містить "фіскальну пам'ять". Це спеціальна пам'ять для читання. Вона постійно вбудовується в фіскальний реєстратор. Завдяки їй податкова інформація на момент продажу зберігається в електронній формі.

Фіскальний реєстратор із вбудованим накопичувачем можна вважати онлайн-касою. Зокрема пристрій призначений для того, щоб записувати дані в електронній формі на фіскальні накопичувачі. Найчастіше він працює разом із POS-системою.

Однак деякі виробники реєстраторів з контрольною стрічкою випускають спеціальне програмне забезпечення. Воно дозволяє безпосередньо підключати реєстратор до звичайного комп'ютера та в електронній формі передавати потрібні дані.

Який вигляд має фіскальний реєстратор?

Навколо реєстратора з контрольною стрічкою немає дисплея та клавіатури. Зовні це одна з найбільш помітних його відмінностей від каси. Фіскальний реєстратор має невеликий пластиковий корпус. Він забезпечений блоком живлення та usb-кабелем, через який реєстратор підключається до комп'ютера.

Накопичувач можна встановлювати лише всередину онлайн-каси. Для цього у фіскальному реєстраторі є спеціальний відсік. Там потрібно розташувати накопичувач, після чого закрити відсік і зафіксувати його гвинтами.

Розміри реєстратора з контрольною стрічкою залежать від того, який принтер встановлений всередині та чи передбачене автоматичне нарізання паперу. Чим більша ширина чека, тим більшим буде пристрій. Особливою зручністю вирізняється фіскальний реєстратор міні.

Розміри звичайного апарату не перевищують 30 см в довжину і 25 завширшки. Найчастіше зустрічається компактна модель фіскального обладнання - реєстратор міні. Його параметри – приблизно 16-20 сантиметрів у довжину і 8-10 у ширину.

Для підключення usb-кабелю у деяких моделях розробники передбачили кілька спеціальних портів. Також виробники розміщують на фіскальних реєстраторах міні порти для підключення до грошового ящика, мережі живлення й карт пам'яті.

Як працює пристрій?

Купити фіскальний реєстратор – хороше рішення для бізнесу, який пов'язаний із торгівлею. Касиру потрібно сканувати товари, після чого він побачить ціну, яка завантажена до програми в електронній формі. Далі з’явиться чек, дані якого записуються на накопичувач фіскального реєстратора. Ця інформація передається через оператора фіскальних даних в електронній формі.

Варто купити фіскальний реєстратор, адже завдяки компактним розмірам його можна легко під’єднати до мобільних кас чи навіть смартфонів. Це дуже зручно для виїзної торгівлі. На сайті ІнТех ви знайдете багато пропозицій за вигідною ціною. Бажаємо вдалого вибору!

×
Замовити дзвінок