Нейтральне обладнання

Нейтральне обладнання

Таке обладнання прийнято виготовляти з нержавіючої сталі. Можна використовувати стелажі для потреб у різних сферах. Призначено обладнання для ресторанів кафе барів, воно може мати кілька конфігурацій.

Іноді конструкція складається зі стільниць і каркасів. Також її доповнюють різними полицями. Обладнання з нержавіючої сталі може мати стільницю, бортик і пару полиць. При виборі варто відштовхуватися від правил конкретного підприємства та розмірів приміщення.

Види нейтрального обладнання

Нейтральне обладнання для кухні, яке використовується для потреб виробництва, ділиться на різні класи. Прилади можуть бути для професіоналів і класу «економ». У першому випадку деталі створені з нержавіючої сталі, а в другому зазвичай використовуються різні види металу.

Купити нейтральне обладнання варто для того, щоб заощадити місце в приміщенні. Таким чином, можна поєднати мийку зі столом або стелажами для зручності їх використання.

Важливим елементом вважається витяжна парасоля. Її монтують над джерелом тепла, наприклад, плитою. Таке нейтральне обладнання здатне очищати повітря завдяки вловлювачам жирів. Інший вид обладнання для ресторанів кафе барів – це візки. Вони використовуються тоді, коли потрібно перевозити їжу в різних напрямках. На них розміщуються полиці, завдяки яким зручно перевозити продукти.

Нейтральне обладнання з нержавіючої сталі стане прекрасним доповненням вашого підприємства. Якщо воно працює від восьми годин протягом дня, то кухня за цей час стає вологою і задимленою. Працювати в такому середовищі досить складно й негігієнічно.

Потрібно очищати нейтральне обладнання для того, щоб підтримувати чистоту. Якщо використовувати різні хімічні засоби та жорсткі губки, то дерев'яні вироби дуже скоро втратять свій вигляд. Зате обладнання з нержавіючої сталі прослужить вам довгий термін.

Що повинно бути в мийній зоні нейтрального обладнання для кухні?

Наявність такої зони обов'язкова. Іноді під неї виділяється ціла кімната. Обладнанням для ресторанів кафе барів із невеликим асортиментом можуть стати мийні ванни, де є 2 секції. Вони будуть призначені для того, щоб мити там скляні вироби та прилади. Для столового посуду варто купити нейтральне обладнання з трьох секцій.

Сучасний ринок пропонує багато різних варіантів. Можна купити нейтральне обладнання для мийки зі спеціальними полками. Їхні чаші бувають штампованими та звареними. За рахунок того, що у них закруглені кути, виріб просто чистити.

Вимитий посуд можна складати на нейтральне обладнання для сушіння. Зазвичай це спеціальні стелажі, у яких є полиці з решітками. Після того, як посуд висохне, його можна поставити до шафки з суцільними полицями. Його монтують на стіну або ставлять на підлогу – залежно від розмірів.

Сайт ІнТех пропонує нейтральне обладнання для професійних кухонь за вигідною для вас ціною. Всі прилади відрізняються надійністю та високою якістю. У нас ви знайдете краще нейтральне обладнання, яке прослужить вам багато років.

×
Замовити дзвінок