Терморегулятори Всього: 0

Терморегулятор для печі

Піч і плити мають особливий попит на ринку кухонної техніки. Пристроями дуже зручно користуватися: у них є терморегулятор для того, щоб виставляти певну температуру. Виходячи із заданих параметрів, страва буде готуватися при потрібному ступені нагріву. Терморегулятор для духовки дозволяє стабільно підтримувати заданий режим.

В основі його функціонування закладений спеціальний принцип – реле. При цьому контакти терморегулятора для техніки роз'єднуються та з'єднуються як наслідок того, що капілярна трубка нагрівається й остигає. Вона приєднана до термостата для плит.

І капілярну капсулу, і корпус термостата виготовляють із особливого жароміцного матеріалу. Він передбачає тривалу роботу терморегулятора для духовки навіть тоді, коли температура досягає 350 градусів. Але цю межу не варто переходити, адже в такому випадку поламаються навіть якісні вироби.

Через що може зламатися терморегулятор для печі?

Через те, що термостат духовки або конфорки часто вмикається та вимикається, з часом будуть оплавлятися його контакти. Як результат – почне горіти лампочка, яка стане сигналізувати про те, що йде процес нагрівання. При цьому ви можете розуміти, що духовка вже й так нагрілася до потрібної температури. Іноді навпаки – терморегулятор для печі забезпечує надто слабкий жар. Через це вам не вдасться приготувати страву у звичному режимі.

В обох випадках потрібно купити терморегулятор для того, щоб забезпечити нормальну роботу техніки. Не варто відкладати це, адже несправні елементи для пристрою ускладнять процес приготування їжі. Також через неробочий терморегулятор для плити прилад повністю може вийти з ладу.

Для регулювання повноцінної роботи конфорки та інших нагрівальних елементів можна взяти деталі з різним видом з'єднання. Деякі вирішують купити терморегулятор для духовки з фастонним підключенням. Його потрібно прикручувати до техніки.

Розмітка контактів регулювання температури може відрізнятися. Це залежить від конкретних моделей печі чи іншої техніки. Якщо ви вирішили купити терморегулятор для свого агрегату, то потрібно назвати продавцеві модель вашого пристрою. Інформація про це повинна бути в документах, які йдуть із приладом.

На сайті ІнТех є різні аксесуари для кухонної техніки. Ви можете придбати якісні товари за вигідною для вас ціною. Наші менеджери допоможуть вам визначитися з вибором. Бажаємо успіхів!

×
Замовити дзвінок