Міксери планетарні Всього: 0

На сторінці:
Ви вибрали:

Міксер планетарний

Планетарні міксери вважаються професійним обладнанням для кулінарних справ. Вони використовуються для приготування різних страв, де в процесі потрібно щось збивати. Міксери для замішування дозволяють насичувати суміші повітрям.

За допомогою цих пристроїв ви можете збити вершки, приготувати пюре, а також багато видів тіста й кремів. Купити міксери планетарні вирішують власники різних закладів харчування: кафе, бару, ресторану та інших. Все тому, що завдяки таким апаратам для промисловості можна істотно зменшити час для приготування різних кулінарних шедеврів.

Планетарні міксери: комплектація

Міксер планетарний відрізняється високою продуктивністю. Це одна з причин, із якої він вважається важливою складовою професійної кухні. Устаткування для ресторанів включає додаткові аксесуари. З їхньою допомогою експлуатація апаратів для замішування істотно спрощується.

Завдяки віночку ви можете збити яєчну масу, зробити суфле або мус, замісити дріжджове тісто. Обладнання для професійної кухні може мати в комплектації гаки. Вони дозволяють легко й ретельно замішувати тісто. За допомогою лопатки можна приготувати цукрову глазур, начинки, бісквіти й інші кондитерські вироби.

Міксер планетарний функціонує таким чином, що, вже включивши його, кухар зможе додати інші інгредієнти. Щоб користувач був у безпеці, використовуючи апарати для замішування, їх мотор повинен відключатися під час підняття кришки. Та частина, яка призначена для перемішування, почне обертатися як навколо своєї осі, так і навколо центральної частини. Таким чином, міксери для ресторанів рухаються за принципом планет.

За рахунок цього апарати для професійної кухні будуть дуже ретельно перемішувати різні продукти. Можна купити міксери планетарні з різною ємністю в залежності від формату закладу, де вони будуть використовуватися.

З якими характеристиками можна придбати міксери планетарні?

Сучасне обладнання для приготування страв складається з деталей від кращих виробників. Міксери для замішування можуть безпечно контактувати з різними сумішами. Все тому, що вони виготовляються з матеріалів високої якості. Зазвичай використовується сталь, яка відмінно чинить опір корозії.

Багато хто вирішує купити планетарний міксер через те, що місильний прилад у ньому обертається з великою швидкістю. Його швидкісний діапазон досить широкий. Чим більшим він буде в конкретній моделі, тим більший асортимент різних продуктів можна обробляти в пристрої.

Якщо ви хочете купити міксери планетарні, то важливо знати, що вони бувають двох основних типів – в залежності від того, як перемикаються швидкості. Керувати режимами досить легко. Можна робити це завдяки перемикачу, який фіксується, або варіатору. У потужного міксера планетарного є спеціальний таймер і захисна решітка.

На сайті ІнТех ви побачите широкий асортимент якісної продукції для професійної кухні та бару. Ви зможете купити планетарний міксер за доступною ціною всього за кілька кліків. Вдалого вибору!

×
Замовити дзвінок