Пекарське обладнання, ціни

Пекарське обладнання – для бізнесу малого та великого

Випічка хліба – одна з найважливіших галузей харчової промисловості в нашій країні. Це відповідальне і вигідне виробництво, престиж однієї з найбільш шанованих з давніх-давен професій в нашій країні. Без хліба не обходиться практично жодна оселя чи заклад. Але пекти його так, щоб він був рівним, підрум'яненим, смачним і ароматним, радував погляд і ставав справжньою радістю для істинних гурманів – це справжнє мистецтво, для якого потрібні і знання, і досвід, і натхнення, і, звичайно ж, якісне хлібопекарське обладнання.

Що потрібно для випікання хліба та здоби?

Пекарське обладнання розділяють на кілька категорій:

  1. Пристрої для замісу і підготовки тіста, що забезпечує високоякісне і рівномірне з’єднання продуктів .У цій групі знаходяться мукопросіювачі для очищення і аерації сировини, міксери-тістоміси та інші пристрої.
  2. Хлібопекарське обладнання для і створення заготовок (розділення, округлювання, розкачування і формування тіста).
  3. Термообробка здійснюється в розстійних шафах і печах.

Схоже на хлібопекарське і кондитерське обладнання, адже й самі процеси виготовлення цих продуктів подібні. Для виробництва рулетів, тістечок, печива та інших солодощів крім борошнопросіювачів, тістомісів і печей будуть потрібні міксери для рідких сумішей (тіста, крему та ін.), відсадочні машини, що забезпечують акуратний і привабливий зовнішній вигляд кондитерських виробів. Широко використовуються і допоміжні пристосування – різного типу ємності, кондитерські шприци, важливими в процесі виробництва і збуту є і таке устаткування, як столи, стелажі, вітрини і т.д.

Пекарське обладнання від «ІнТех»

Компанія «ІнТех» пропонує купити хлібопекарське обладнання для невеликих міні-виробництв і великих хлібозаводів. Агрегати в цих випадках відрізняються не тільки об’ємом, але і потужністю, а в деяких випадках і технологічними особливостями. У нас ви можете придбати за цінами виробників будь-яке устаткування для харчової промисловості: для пекарні ресторану, кондитерського цеху, піцерії та ін. Обладнання для випічки, представлене на сторінках нашого каталогу, повністю відповідає сучасним міжнародним стандартам якості.

Якісне і надійне обладнання для пекарень – основа бізнесу і гарантія успішного розвитку підприємства. Наша компанія пропонує широкий асортимент обладнання для випікання хліба від відомих вітчизняних та зарубіжних виробників. У каталозі сайту ви знайдете хлібопекарські печі, печі для піци, тістоміси, планетарні та спіральні міксери, що дозволять вам налагодити власне виробництво, забезпечуючи споживачів свіжою та смачною продукцією. Ми також пропонуємо повний комплекс послуг по сервісному обслуговуванню і ремонту всіх різновидів хлібопекарського обладнання.

Наші послуги для вашого успішного виробництва

Співробітники компанії «ІнТех» дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть підібрати оптимальне пекарське обладнання для їдальні, кафе, столової, ресторану, кондитерської, міні-пекарні чи великого підприємства, враховуючи особливості вашого бізнес-плану і передбачувані обсяги продукції.

До переліку наших послуг входять:

  • доставка обладнання для пекарні;
  • установка та підготовка до запуску;
  • налагодження виробництва;
  • навчання персоналу роботі з обладнанням для випічки;
  • сервісне обслуговування, ремонт і постачання необхідних запчастин.

Сучасне пекарське обладнання дозволяє налагодити виробничий процес і в стислі терміни почати виготовляти випічку, хлібобулочні і кондитерські вироби. Ми пропонуємо все необхідне для пекарні. Компанія «ІнТех» здійснює поставки обладнання для випікання хліба і солодощів для малих, середніх і великих підприємств. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками, тому ціни вас приємно здивують.

Залежно від обсягів виробництва та його індивідуальних особливостей, наші спеціалісти підберуть оптимальне хлібопекарське обладнання для кожного клієнта. Як ціна на всі категорії товарів, так і умови та оперативність доставки приємно вас здивують.  Замовити і купити необхідні пристрої можна вже в цю хвилину, просто зв'язавшись з менеджером нашого магазину.

×
Замовити дзвінок