Принтери чеків Всього: 0

На сторінці:
Ви вибрали:

Принтери для друку чеків

Такий прилад, як принтер для чеків, виконує друк графічної та текстової інформації на спеціальному рулонному папері. Більшість користувачів надають перевагу сучасним та більш практичним моделям термопринтерів, які працюють ефективно, тихо, швидко навіть при підвищеній інтенсивності експлуатації. Якщо вам для реалізації підприємницької діяльності потрібно принтер чеків купити за доступною ціною, від перевіреного виробника, з офіційними гарантіями, звертайтесь в інтернет магазин «ІнТех».

Якісний фіскальний принтер дозволяє автоматизувати бізнес в платіжних системах супермаркетів, ресторанів, готелів, салонів, спортивних залів. Зазвичай термопринтер включають до складу POS-систем, касових місць, інших різновидів платіжних систем для можливості друку торгових чеків, транзакційних чеків, квитанцій, квитків, купонів, звітів. Паперові документи можуть містити різноманітну інформацію – вартість покупки, сплачену клієнтом суму, дату здійснення операції та час, перелік товарів, послуг, повідомлення, штрихкод, логотип та багато іншого.

Який чековий принтер можна замовити в «ІнТех»?

Щоб кожен клієнт мав змогу принтер чеків купити в такій версії, яка йому потрібна, наш інтернет магазин «ІнТех» пропонує найбільш розповсюджені моделі приладів. Скориставшись online каталогом, ви можете обрати POS принтер з технологією лінійного точкового друку. Для замовлення доступні:

 • портативні моделі, що ідеально підходять для підприємств середньої роздрібної та дрібної торгівлі. Такий чековий принтер сумісний з різними операційними системами, стійкий до негативних факторів зовнішньої середи, може друкувати штрихкоди;
 • стаціонарні швидкісні термопринтери, які мають ширину області друку 72 мм, виконують друк зі швидкістю 250-260 мм/с, підходять для інтенсивного використання в гіпермаркетах, продовольчих магазинах, на оптових складах, на інших об’єктах, де потрібно без зайвих зупинок відпускати клієнтів.

Важливі особливості POS принтерів

Запропоновані моделі обладнання використовують термопапір, мають пам’ять для растрових зображень, вхідні/вихідні порти, підтримують управління грошовою скринею, деякі версії мають функцію авто обрізки паперу. Для попередження пошкоджень та підвищення ефективності роботи кожен принтер для друку чеків забезпечується датчиками:

 • контролю нагріву термоголівки;
 • наявності/відсутності паперу;
 • положення валу (незакритої кришки).

Абразивна стійкість інтегрованої термоголівки розрахована не менш, ніж на 100 км термопаперу, що забезпечує тривалість експлуатації без необхідності сервісного обслуговування приладу.

Як правильно обрати принтер чеків?

Обираючи принтер чеків, звертайте увагу на наступні параметри пристроїв:

 • швидкість друку;
 • ширина друку;
 • діаметр рулону паперу;
 • спосіб заправки паперу;
 • функція автоматичного обрізання;
 • розмір пам’яті;
 • можливість підключення до іншого обладнання (сейфи, ПК, POS-системи);
 • температурні умови використання обладнання.

Ширина друку важлива, якщо принтер підбирається для ресторану, кав’ярні, пабу, коли на чеках потрібно вказувати детальну інформацію про замовлене меню (перелік страв, напоїв, десертів). Швидкісні моделі, що доповнені функцією автоматичної обрізки чеків, оптимальні для великих супермаркетів з високою прохідністю, коли необхідно здійснити обслуговування покупців якомога швидше та без зайвих затримок.

Якщо ви займаєтесь виїзною торгівлею, вам підійдуть компактні принтери з протиударними корпусами, стійкими до перепадів температур, підвищеного рівня вологості. Також невеликі за розмірами прилади, спроможні виконувати основні операції по друкуванню чеків або квитанцій, актуальні для оснащення складських об’єктів, логістичних компаній, салонів краси, спортивних клубів, розважальних комплексів, готелів.

Купити фіскальний принтер в Україні

Щоб купити високоякісний принтер чеків Львів, Харків, Київ, Одеса, Чернігів, обирайте сучасне торгове обладнання в асортименті інтернет магазину «ІнТех». Перед оформленням замовлення уважно ознайомтесь з описами моделей. Якщо знадобиться – зверніться до наших менеджерів та отримайте професійну консультацію стосовно характеристик, функціональності термопринтерів UNS, SAVIO.

На принтер чеків ціна залежить від версії апарату, набору опцій. Але в кожному випадку вартість сучасного торгового обладнання в «ІнТех» є доступною, тому що техніка поставляється напряму від виробників. Зверніть увагу – на оптові партії надаються вигідні знижки. Доставка принтерів для друку чеків можлива по містам України. За необхідністю в нашій компанії можна замовити ремонт та сервісне обслуговування торгового обладнання будь-якої складності.

×
Замовити дзвінок