POS обладнання

Автоматизація торгівлі та бізнесу за допомогою POS обладнання

Електронне POS обладнання – це сукупність приладів автоматизації процесів торгівлі, надання послуг, прийому платежів, обслуговування інших операцій, пов’язаних з грошовим обігом. Сучасний бізнес практично не може обходитись без електроніки, яка керує цінами, передає дані про фіскальні операції, друкує чеки, сканує штрих-коди. Щоб POS обладнання купити високої якості, від перевіреного виробника, скористайтесь інтернет магазином «ІнТех».

Функціональна POS система, яку ви можете замовити в “ІнТех”, дозволяє легко організувати автоматизацію надання послуг в магазині, супермаркеті, розважальному центрі, в готелі, поштовому відділенні, банківському відділенні, на підприємствах громадського харчування, в медичних установах та не тільки. Торгове обладнання може складатись з моно системи або з кількох приладів, серед яких сканер штрих коду, сенсорний POS термінал, принтер етикеток та чеків, зчитувач карт, сенсорний монітор, сейф для купюр та не тільки.

Яке торгове обладнання потрібно сучасному підприємцю?

Для автоматизації бізнесу можуть знадобитись різні електронні прилади з переліку POS обладнання. Все залежить від того, які саме послуги ви надаєте, пристрої з якою функціональністю вас влаштовують, яке програмне забезпечення використовується на підприємстві.

В онлайн каталозі «ІнТех» запропонований великий асортимент сучасних моделей, серед яких:

 • компактні та потужні настільні ПОС термінали all-in-one з сенсорними екранами, зчитувачами магнітних карт, виконані в елегантному дизайні, з металевим корпусом, захищеним від випадкових механічних пошкоджень, пилу, вологості. POS термінали розраховані на роботу в магазинах, супермаркетах, готелях, ресторанах, хостелах, кафе;
 • ручні сканери штрих-кодів з сучасною системою зчитування, протиударним корпусом;
 • принтери чеків (квитків, квитанцій, штрих-кодів);
 • мобільні принтери етикеток (штрих-кодів) з технологією термодруку;
 • металеві грошові скриньки (сейфи для кас) з можливістю підключення до принтера, касового апарату, з регульованими відділеннями для купюр, монетницями;
 • металеві стійки для POS обладнання, які встановлюються на місці касира, дозволяють зручно та ефективно розмістити систему автоматизації (принтер, сканер, монітор, клавіатуру, банківський термінал, фіскальний реєстратор та ін.). Моделі стійок мають різну кількість комплектуючих та кріплень, тому можуть підбиратись індивідуально під потреби клієнта.

Запропоноване POS обладнання має відповідні документи, що підтверджують можливість використання електронних приладів під час здійснення різноманітних грошових операцій. Ви можете обирати моделі, які потрібні для організації діяльності вашого підприємства, замовляти в «ІнТех» необхідні прилади для друку чеків, виконання розрахункових операцій з грошима, банківськими чи дисконтними картками.

Модульні елементи дозволяють сформувати багатофункціональний комплект,  ідеальну автоматизовану систему, адаптовану саме під ваш бізнес. Багатофункціональні POS термінали комплектуються різними моделями периферійних приладів:

 • дисплеї для клієнтів (покупців), на які виводиться інформація в 1, 2 чи кілька строк;
 • сенсорні монітори для касирів, через які можна вводити дані. Також монітори можуть мати інтегровані зчитувачі банківських карт;
 • стаціонарний, ручний, вбудований сканер штрих кода, який за способом зчитування інформації може бути лазерним, лінійним, світлодіодним;
 • компактні або повнорозмірні ящики для грошей;
 • POS клавіатура, що програмується на керування касовими операціями;
 • аксесуари для POS обладнання (монетниці, захисні кришки для принтерів, мережеві кабелі, кольорові панелі для ПОС терміналів, додаткові монітори, модулі Smartcard, кабелі перетворення, акумуляторні батареї для приладів та ін.).

Переваги POS обладнання від «ІнТех»

Маючи відповідний досвід, наша компанія займається поставками сучасного POS обладнання від провідних виробників галузі. Електронні приладі характеризуються наступними перевагами:

 • естетичний дизайн;
 • висока якість матеріалів, використаних для виготовлення обладнання;
 • надійність, стійкість до інтенсивного використання;
 • максимальна зручність під час експлуатації;
 • адаптація під бізнес-використання;
 • наявність широкого асортименту різноманітних елементів, з яких складаються системи автоматизації;
 • ремонтопригодність, взаємозамінність;
 • універсальність, можливість застосування на різних об’єктах торгівлі, надання будь-яких послуг;
 • можливість інтеграції з експлуатованим обладнанням (підключення до комп’ютера, касового апарату, локальної мережі).

Ціни на торгове обладнання POS

На POS обладнання ціна залежить від призначення, функціональності, моделі електронного пристрою. Зверніть увагу на те, що в інтернет магазині «ІнТех» купити торгове обладнання для ресторану, супермаркету, кав’ярні, медичного центру, салону краси, закладу громадського харчування, розважального чи спортивного центру пропонується за доступною вартістю. Завдяки налагодженим прямим поставкам від виробників, ціни на POS обладнання є досить вигідними для підприємців, а на оптові партії пропонуються суттєві знижки.

Як POS обладнання купити недорого?

Щоб купити торгове обладнання, відкривайте каталог «ІнТех», обирайте POS прилади і оформлюйте замовлення. Якщо перед покупкою вам потрібна професійна консультація, зв’яжіться з менеджерами зручним способом. На все ПОС обладнання надається офіційна гарантія. За необхідністю та за попередньою домовленістю кваліфіковані сервісні інженери компанії виконують аварійний ремонт, технічне обслуговування техніки будь-якої складності.

Якщо ви бажаєте купити обладнання POS недорого, замовляйте прилади саме в «ІнТех». Крім продажу сучасної техніки наша компанія пропонує послуги встановлення електронних приладів на місцях з підключенням, програмуванням, тестуванням автоматизованої системи. Доставка POS обладнання виконується в Чернівцях, Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, інших містах України спеціалізованими транспортно-кур’єрськими службами.

×
Замовити дзвінок