Стійки для POS-обладнання

На сторінці:
Ви вибрали:

Стійки для POS-обладнання: їх переваги та призначення

Стійка для POS-обладнання — це сучасний зручний девайс, який допомагає ефективно та зручно розмістити під рукою у продавця чи касира все необхідне для продажу та сфери послуг обладнання — від банківського терміналу та сканера до клавіатури з монітором. Абревіатура POS розшифровується як Point of Sale — точка продажу з англійської. Саме для таких точок і призначені ці ергономічні стійки. Вони мають велику кількість кріплень та елементів комплектації, тому їх збирають індивідуально під кожного клієнта та необхідне йому обладнання. Купити стійки pos обладнання можна через інтернет-магазин In-teh – провідної компанії, яка спеціалізується на торговельному обладнанні.

Стійки для кріплення та всю комплектацію компанія пропонує із міцного металу, тому вся конструкція стійки pos терміналів є стійкою та довговічною. Якщо вас цікавлять стійки для POS-обладнання від надійного виробника, які служитимуть вам не один рік, ціна не має здивувати вас, адже в компанії In-teh вона більш ніж прийнятна.

Призначення стійки для POS-обладнання

Стійки для POS-терміналу складаються з металевої основи у вигляді труби, на якій прикріплені спеціальні тримачі різного розміру. Вони призначені для встановлення на касі магазину або рецепції у закладах зі сфери послуг.

За допомогою стійки під торгове обладнання ви зможете організувати робочий простір своїх працівників та забезпечити надійне і швидке обслуговування своїх клієнтів. Адже все обладнання буде зосереджено в одному місці, і касиру чи менеджеру не потрібно буде відволікатися на пошук того чи іншого девайсу.

Не шукайте довго, де купити стійки для POS-обладнання, адже в компанії In-teh можна замовити надійні стійки, з якими буде зручно працювати навіть касирам-початківцям. Доставку здійснюють не лише до Києва, а й по всій Україні. До того ж консультанти компанії допоможуть вам дібрати оптимальні параметри стійки для POS-терміналів саме для вашого робочого місця, з урахуванням кількості та розміру приладів і зручного місця розташування стійки.

Сфера використання стійки для POS-терміналу

Стійки pos обладнання мають багато сфер, в яких вони їх можуть використовувати. Зокрема, ви можете придбати їх для:

  • продуктових магазинів та супермаркетів;
  • кафе, барів та ресторанів;
  • перукарень, салонів краси та спа-салонів;
  •  хостелів та готелів.

Фахівці компанії In-teh допоможуть вам визначитися з комплектацією стійки та виконають будь-яке замовлення швидко і якісно.

Переваги використання ергономічних стійок

Ергономічні стійки під Pos термінали та інше торгове обладнання допоможуть працівникові почуватись максимально комфортно на робочому місці касира, адже все необхідне буде під рукою. Відповідно,це зробить роботу швидшою та якіснішою.

Якщо боїтеся, що у стійки для терміналів ціна не виправдає себе, поспішаємо запевнити вас у зворотному. Адже ви платите не просто за шматок металу, а за організацію зручного робочого процесу свого підприємства, а відтак за продуктивність і набагато більші доходи. Тож купуючи стійки для кріплення POS-обладнання, ви інвестуєте у свій бізнес і дбаєте про своїх покупців.

Якщо у вас невеликий магазин роздрібної торгівлі і не так багато місця, то за допомогою ергономічної стійки для Pos системи ви можете звільнитися від зайвих кабелів і блоків живлення, тим самим створюючи більше простору і свободи для пересування.

Не менш важлива перевага – це безпека вашого обладнання, адже воно буде надійно закріплене на стійці і не зможе ненароком впасти і розбитися, навіть якщо хтось штовхне монітор чи банківський термінал.

 

×
Замовити дзвінок