Касові апарати Всього: 0

На сторінці:
Ви вибрали:

Касовий апарат

Підприємці, які відкривають власний магазин, супермаркет або невелику торгівельну точку, купують контрольно-касовий апарат. Це пристрій, який виконує різні важливі для торгівлі операції. Наприклад, веде облік грошових надходжень, фіксує придбання товару, друкує касовий чек і надсилає інформацію про покупку до оператора фіскальних даних.

Стаціонарний касовий апарат може вплинути на обсяг продажів. Якщо неможливо буде зробити оплату, то втратиться потенційний прибуток. Пристрої використовуються для розрахункових операцій. Їхнє завдання – зафіксувати на папері та у своїй пам'яті (фіскальної) дані про те, що відбувся продаж товару чи послуги.

Якими можуть бути реєстратори розрахункових операцій?

  • Автономні машини (портативні, з вбудованим акумулятором);
  • Пасивні системні (працюють у комп’терно-касовій системі, але не мають можливості керувати нею);
  • Активні системні (працюють у комп'ютерно-касовій системі й мають можливість керування нею);
  • Фіскальні реєстратори (для роботи лише в касовій системі).

Якщо ви бажаєте купити касовий апарат і не можете точно визначитися з вибором, зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті. Наш менеджер допоможе підібрати пристрій, який максимально відповідає вашим вимогам.

Що треба врахувати перед тим, як купити касовий апарат?

Вибираючи модель касового апарату, варто орієнтуватися на наступні фактори:

  • Режим використання пристрою;
  • Прохідність торгової точки (трафік);
  • Подачу електрики (безперебійність);
  • Вага обладнання;
  • Тип стрічки, яка використовується.

Касовий апарат знадобиться у торгівлі, щоб реєструвати продаж товару та друк чека. Наприклад, автономні пристрої для розрахункових операцій зазвичай застосовуються на невеликих торгових точках у якості резервних. Ці каси не розраховані на великий потік клієнтів, тому швидкість, із якою пробивається чек, у них теж незначна.

Стаціонарний касовий апарат призначений для використання на робочих місцях касирів. Автономні пристрої часто застосовуються в кур'єрських службах. Вбудований акумулятор дозволить пробити чек там, де недоступна розетка, а зарядний пристрій для автомобіля дозволить зарядити його в дорозі.

На сайті ІнТех ви зможете вибрати якісний і надійний касовий апарат, котрий цілком відповідатиме вашим побажанням та потребам бізнесу.

 

×
Замовити дзвінок