Фіскальні реєстратори та касові апарати

Сучасне фіскальне обладнання та касові апарати

Фіскальне та касове обладнання – це електронні пристрої, які необхідні в організації підприємницької діяльності, для виконання готівкових та безготівкових фінансових операцій, керування цінами і процесами реалізації товарів, складання фінансової звітності. Якщо вам потрібно фіскальне та/або касове обладнання купити від перевірених виробників, за доступною ціною, з відповідними сертифікатами і гарантіями, звертайтесь в інтернет магазин «ІнТех».

Майже на всіх сучасних підприємствах касове обладнання та фіскальні реєстратори використовуються не тільки для ведення розрахункових операцій, але й для створення і передавання звітності, керування бізнесом на рівні фінансових потоків та обігу коштів. Від якості та функціональності таких електронних приладів залежить ефективність роботи, зручність та швидкість проведення купівлі/продажу товарів і послуг, а також відсутність штрафів з боку контролюючих інстанцій.

Асортимент фіскального та касового обладнання в «ІнТех»

Щоб кожен клієнт мав змогу замовити потрібне фіскальне обладнання, касові прилади компактної або стаціонарної версії, в асортименті online каталогу запропоновані найбільш популярні моделі спеціалізованих електронних пристроїв. Тому вже сьогодні ви можете купити:

 • стаціонарний фіскальний реєстратор, призначений для роботи в магазинах, супермаркетах, готелях, салонах, медичних центрах, поштових та банківських відділеннях, будь-яких інших торгових підприємствах. Приймає оплату готівкою, карткою, чеками. Має вбудований модем, може працювати з додатковими пристроями (зовнішнім монітором, POS обладнанням, комп’ютером, грошовим ящиком, індикатором клієнта). Модель фіскального реєстратора може мати програму для розрахунку алгоритмів чинного оподаткування;
 • настільний фіскальний реєстратор, створений для роботи на АЗС. Прилад може керувати кількома паливороздавальними колонками та паливороздавальними кранами, програмується під декілька різних видів палива;
 • портативний фіскальний реєстратор з інтегрованим модемом, дисплеєм, акумуляторною батареєю. Пристрій може застосовуватись для виїзної торгівлі, підключатися до грошового ящику;
 • касовий апарат портативної моделі з акумулятором, що має фіскальний режим роботи, приймає оплату готівкою, карткою, чеком, може працювати з різними додатковими пристроями (ПК, сканерами, сейфом, вагами, платіжними терміналами);
 • касовий міні-апарат на акумуляторі, з графічним дисплеєм, вологозахищеною клавіатурою, з підключенням до сканерів, електронних ваг.

Крім представленого на сайті асортименту в нашій компанії «ІнТех» ви можете замовити інше касове обладнання, яке вам потрібно.

Переваги торговельного обладнання від «ІнТех»

Чому клієнти обирають нашу компанію та техніку, яка запропонована в інтернет магазині? Основні переваги сучасного обладнання наступні:

 • оптимізований дизайн, функціональність;
 • надійність корпусів, захищеність від пилу, вологості, механічного пошкодження;
 • швидкість адаптації до експлуатованої на підприємстві системи;
 • відповідність всім чинним нормам і стандартам;
 • можливість сполучення з різними приладами (принтери чеків та етикеток, сканери штрих кодів, електронні ваги, ящики для грошей, POS термінали, монітори);
 • ремонтопригодність.

На касове обладнання ціна залежить від моделі пристроїв, комплектації. При цьому вартість є доступною, тому що сучасне торгове обладнання поставляється напряму від виробників.

Як купити фіскальне обладнання недорого?

Щоб купити фіскальне обладнання або касове обладнання недорого, обирайте відповідні моделі в інтернет магазині «ІнТех». Замовлення приймаються online або по телефону. За необхідністю отримайте безкоштовну консультацію та професійну допомогу в виборі електронних приладів, які вам потрібні для автоматизації торгівлі, ефективної реалізації будь-яких товарів та послуг з правильним веденням фінансового обліку.

Доставка організовується в Київ, Харків, Львів, Одесу, Чернігів, інші міста України. Якщо бажаєте, фахівці нашої компанії «ІнТех» виконають встановлення, підключення, програмування торговельного обладнання на місці. Також ми надаємо послуги професійного ремонту, регулярного сервісного обслуговування фіскальних та касових приладів, інших видів сучасного POS-обладнання.

×
Замовити дзвінок