Ваги

Як обрати ваги промислові?

Ваги електронні потрібні на будь-які точці продажу товару. В магазині, на ринку, в супермаркетах самообслуговування, на складах та навіть у секонд-хенді. Вам потрібні ваги промислові? Пропонуємо обрати їх на нашому сайті. А поки розповімо про специфіку їх вибору.

Як обрати електронні ваги?

Перед тим, як купити електронні торгові ваги, потрібно чітко зрозуміти –  обладнання підлягає сертифікації в Укрметртестстандарті. Всі без виключення торгові ваги повинні бути занесені в Державний реєстр засобів вимірювальної техніки. На сертифікованих вагах повинні бути спеціальні пломби із зазначенням даних про дату останньої перевірки.

На платформні ваги необхідно отримати паспорт. У нього фіксувати дату останньої перевірки та отримання сертифікатів. Поновлювати сертифікати якості необхідно раз в рік.

Навіщо існує такий контроль якості? Зараз в інтернеті можна часто купити підлогові ваги низької якості, на яких легко обважити покупців. Сертифікати якості – ваша гарантія чесності та поваги до клієнтів.

Для того щоб обрати торгове обладнання правильно, потрібно:

  • Розібратись з його функцією. Існують ваги з посиленою водонепроникністю, на них краще зважувати живу рибу. Але на звичайних вагах припустимо зважувати звичайні товари – крупу, цукерки, овочі та фрукти у пакетах.
  • Межа зважування. Чим вища межа, тим дорожчі ваги. Для звичайного магазину краще обрати ваги до п’ятнадцяти кілограмів. Але якщо продукція продається оптом та вага буде великою, обирайте ваги з межею зважування тридцять, п’ятдесят або сто кілограмів. У цьому разі оптимальний варіант – підлогові ваги.
  • Акумулятор. Існують торгові ваги з акумулятором, який рятує при торгівлі на виїзд або під час вимкнення світла. Підприємці знають, чим загрожує відсутність працюючого обладнання у магазині у час пік, акумулятор дозволить попередити паніку та розчарування клієнтів.

Де знайти торгові ваги?

На нашому сайті представлені кранові, торгові, платформні, гідравлічні, кухонні ваги та ваги з чекодруком. Всі товари якісні, тому показують точну вагу, легко проходять сертифікацію. Які ваги краще обрати для вашого бізнесу?

  • Товарні ваги допоможуть не лише дізнатись вагу, але й автоматично розрахувати вартість зваженого. Ваги товарні незмінні у сучасних супермаркетах самообслуговування. Якісні ваги допоможуть полегшити процес придбання овочів, фруктів, круп, сухофруктів, адже покупці зможуть самостійно важити продукцію.
  • Функція тара у сучасних торгових вагах допомагає дізнаватись «чесну вагу», збільшуючи довіру клієнтів. Продаючи готовий салат або пиріг, продавець зважує тару, а потім обнуляє її. Так клієнт отримує ціну продукту без тари.
  • Функція решта допоможе швидко порахувати вартість всіх зважених товарів та навіть дізнатись суму решти покупцю. Електроні ваги допоможуть обійтись без калькулятора.
  • Електроні ваги допомагають вести облік проданих товарів за добу.

Рахункові ваги полегшують роботу продавця, тому є незамінною складовою успішного бізнесу, де кожен зважений грам під контролем власника. Ми зібрали на сайті найкращі моделі, які відрізняються якістю, точністю, доступними цінами.

Чому промислові ваги краще обирати на нашому сайті?

  • слідкуємо за наявністю всіх моделей;
  • постійно оновлюємо асортимент, пропонуючи лише сучасні ваги палетні;
  • закуповуємо ваги торгівельні лише у надійних постачальників.

Залишились питання? З радістю дамо відповідь на них.

×
Замовити дзвінок