Комплектуючі EGO, ціни

Компанія «ІнТех» є оптовим і роздрібним постачальником запчастин для ресторанного та технологічного обладнання відомого німецького бренду EGO, що спеціалізується на випуску професійного кухонного обладнання для підприємств громадського харчування. В каталозі нашого сайту ви зможете підібрати аксесуари та комплектуючі як для побутової техніки, а також ресторанного і технологічного обладнання. Всі компоненти і запасні частини мають європейські сертифікати якості.

Що ми пропонуємо?

  1. Різні види та розміри конфорок для плит, щоб ваша техніка для кухні не виходила зі строю.
  2. Ротаційні перемикачікомплектуючі EGO для перемикання режимів на електроконфорках та плитах.
  3. Капілярні терморегулятори для духовок, фритюрниць, електроплит, кип’ятильників та іншої техніки для дому.
  4. Регулятори енергії, що дозволяють контролювати потужність обладнання.  
  5. Ножі для хліборізок.
  6. Двигуни для гриля та інші комплектуючі.   

Як купити комплектуючі EGO?

В цьому розділі ви зможете вибрати аксесуари та комплектуючі для ресторанного та технологічного обладнання EGO. На складі компанії «ІнТех» завжди в наявності ходові запчастини. Наша компанія здійснює доставку по всій Україні зручним для клієнта способом. Замовити товар можна безпосередньо через заявку на сайті, або зателефонувавши по вказаному номеру. Детальніше дізнатися про те, як купити аксесуари та комплектуючі EGO, ви можете в розділі «Контакти». Якщо потребуєте більш розгорнутої інформації щодо товару, наші фахівці завжди готові надати кваліфіковану консультацію.

Компанія «ІнТех» не лише продає комплектуючі та аксесуари, ви можете до нас звернутися для купівлі, а також сервісного, гарантійного та післягарантійного ремонту ресторанного і технологічного обладнання. А ще наші спеціалісти проводять профілактичне обслуговування і діагностику промислового устаткування. Перевагою нашої компанії є можливість термінового ремонту в найкоротші терміни завдяки наявності популярних запчастин, комплектуючих та аксесуарів на складі.

Звертайтеся і відчуйте перевагу співпраці зі справжніми професіоналами!

×
Замовити дзвінок