Детектори банкнот

Прилади, такі як детектори банкнот, необхідні при роботі з великою кількістю купюр. Пристрої використовуються в банківських установах, супермаркетах, поштових відділеннях, логістичних компаніях, на інших об’єктах, де потрібно оперативно і надійно перевіряти достовірність паперових грошей. Якщо ви хочете детектори валют купити гарантованої якості, від перевіреного виробника, за вигідною ціною, звертайтесь в наш спеціалізований інтернет магазин «ІнТех».

Завдяки широкому асортименту ви зможете замовити апарат для перевірки грошей, який оптимально підходить для вашої діяльності, допоможе пришвидшити процес обслуговування клієнтів і покупців, полегшити роботу операторів, не допустити прийняття фальшивих банкнот. На вибір пропонуються найбільш популярні настільні моделі світлодіодних детекторів з різними розмірами, потужністю, функціями. На кожний детектор валют ціна залежить від версії приладу.

Який апарат для перевірки грошей можна придбати в «ІнТех»?

Щоб ви мали змогу замовити інфрачервоний пристрій для перевірки грошей, що використовує сучасні технології для визначення дійсності банкнот, в online каталозі представлені такі моделі:

 • компактні переглядові детектори ВДС з 1 світлодіодом, металевим корпусом, стійким до перепадів температур, підвищеної вологості, механічних ударів;
 • портативні версії OPTIMA з конструкцією, що має розсувну кришку, оснащені 1 світлодіодом. Детектори мають інтегрований USB роз’єм, тому можуть підключатись до будь-якого джерела електроенергії, навіть до мобільного power bank;
 • легкі, маленькі, прості в експлуатації прилади Спектр-5 з одним світлодіодом, що можна використовувати в бутіках, салонах, медичних та спортивних закладах;
 • стаціонарні детектори валют автоматичного типу, з інтегрованим роликовим механізмом, монітором, що самостійно «підхоплюють» купюри для ідентифікації та проводять ряд операцій по перевірці достовірності. Такі прилади можуть безперервно працювати не менше 8 годин.

В інтернет магазині «ІнТех» ви знайдете детектор валют Україна такого розміру і функціональності, які вам ідеально підходять. Якщо достатньо візуальної перевірки, яку можуть здійснювати касири та оператори, обирайте бюджетні моделі з 1 світлодіодом. У випадку, коли працювати приходиться з великим об’ємом паперових купюр та необхідно пришвидшити процес обробки банкнот, краще надати перевагу автоматичним версіям детекторів.

Основні різновиди детекторів валют

Найбільше розповсюдження мають наступні види детекторів банкнот:

 • ультрафіолетові;
 • інфрачервоні;
 • автоматичні;
 • універсальні.

Ультрафіолетові

Для перевірки купюри достатньо розмістити банкноту під ультрафіолетовим датчиком. При перегляді на папері проявляться стандартні захисні елементи (ворсинки, візерунки, символи). Деякі моделі УФ детекторів оснащені збільшувальним склом (лупою), детекцією на просвіт, перевіркою магнітних міток.

Інфрачервоні детектори

Більш детально «вивчають» банкноти, відрізняються підвищеною надійністю, підходять для обмінних пунктів, кас великих супермаркетів.

Автоматичні

Обладнання виконує перевірку банкнот без необхідності участі оператора. Моделі можуть мати набір з різних видів перевірок купюр – по магнітним міткам, УФ джерелом, за інфрачервоною технологією, з спектральним аналізом фарби та ін.. Мультивалютні приладі дозволяють обробляти банкноти різних держав – гривню, долар, євро, рублі, фунти та не тільки. Якщо є задача проведення максимально надійної та швидкої перевірки великого обсягу грошових банкнот – обирайте автоматичні детектори.

Універсальні детектори

Найчастіше такі прилади, які використовуються для експертної оцінки грошових купюр, містять всі види перевірки банкнот (УФ, інфрачервоні, магнітні мітки, косо падаючим світлом, детекцією на просвіт), мають різні рівні збільшення. Підходять для використання на будь-якому об’єкті.

Переваги детекторів купюр

Чим відрізняються сучасні детектори грошових купюр? Серед важливих особливостей виділяють:

 • простоту використання. Операторові не обов’язково мати спеціальний фах чи багаторічний досвід роботи з пристроями. Принцип визначення фальшивих купюр досить простий і візуально зрозумілий;
 • надійність. Завдяки інтеграції інноваційних технологій визначити фальшиві гроші досить легко навіть без проведення ретельної перевірки. Детектор виявляє мітки, що підсвічуються при інфрачервоному освітленні;
 • легкість встановлення пристроїв на касах, інших робочих місцях.

Зверніть увагу – якщо детектор банкнот потрібен для банківської установи, краще замовити більш просунуті моделі, які можуть перевіряти як візуальні, так і машинозчитувані ознаки паперових купюр, підключаються до комп’ютера, працюють з використанням програмного забезпечення. Такі детектори:

 • здійснюють обробку зображень банкнот в цифровому форматі;
 • можуть виконувати перетворення графічних даних (суміщення фрагментів, накладення або віднімання графічних елементів);
 • проводять різноманітні виміри (довжину кривої, розмір кутів, відстань між точками та ін.).

Як купити детектор валют в Україні?

Щоб детектор валют купити за вигідною ціною, з гарантією від виробника, обирайте прилад в інтернет магазині «ІнТех». Ретельно вивчайте описи до кожної моделі, не забувайте про наявність апаратів з різними додатковими функціями. Якщо самостійно зробити вибір обладнання вам складно, зв’яжіться з нашими менеджерами, отримайте безкоштовну консультацію та професійну допомогу.

При необхідності ви можете домовитись про поставку таких моделей детекторів банкнот, яких немає в каталозі, але які вам саме потрібні. Доставка обладнання виконується спеціалізованими транспортно-кур’єрськими службами і можлива по Києву, Харкову, Дніпру, Одесі, Львову, Чернігову, іншим містам України. Оплатити замовлення пропонуємо зручним вам способом – передплатою, оплатою при отриманні (готівкою чи платежем на картку).

×
Замовити дзвінок