Підлогові ваги Всього: 0

Ваги платформні

Багато хто вирішує купити платформні ваги, адже це відмінне устаткування для зручності торгового процесу. Його часто використовують у промисловості: можуть поставити на складі або павільйоні, а також там, де продають вагову продукцію. Залежно від того, в якому місці потрібно вагове обладнання, виділяють кілька видів ваг для зважування.

Ваги платформні можуть бути підлоговими, автомобільними, товарними та електронними. Їх часто купують юридичні особи, які здійснюють торгівлю чи транспортування різних товарів, в тому числі й габаритних. Купити платформні ваги можна також для приміщення, де зберігається продукція.

Прилад може вимірювати вагу в діапазоні від пару кілограм і до трьох-чотирьох тонн. Саме тому купити платформні електронні пристрої, що використовуються для зважування – гарне рішення для сільської промисловості чи логістичного накопичувального центру. Вони стануть в нагоді там, де потрібно зважувати великі товарні одиниці або групу продуктів.

Якими можуть бути ваги платформні?

Для зважування великих упаковок або масштабного вантажу зазвичай використовується вагове обладнання декількох видів. Платформні електронні прилади можуть бути пересувними та стаціонарними.

Останні моделі мають великий попит, адже не потрібно витрачати додаткові гроші й докладати зусиль на їхню установку. Ваги платформні стаціонарні потрібно монтувати прямо в підлогу – і таким чином вони перетворяться на невід'ємну складову вашого складу. Це зручно, коли з'являється необхідність зважити вантаж на візку. Також платформні ваги підійдуть для зважування автомобілів, коли ті відвантажують зерно чи будь-яку іншу насипну продукцію.

Пересувні моделі відрізняються меншими габаритами. У таких ваг платформних електронних менш висока межа зважування. Використовуючи підлоговий варіант, ви зможете полегшити та прискорити процес, якщо працюєте з великими партіями товарів.

Багато хто поєднує ваги платформні електронні з іншим обладнанням для максимального спрощення задачі. Наприклад, додаткові прилади можуть призначатися для розвантаження й завантаження товарів, а також їхнього переміщення.

<h3>Чому багато хто купує ваги електронні платформні в компанії ІнТех?</h3>

Ваги електронні платформні можуть вплинути на продуктивність і ефективність робочого процесу на краще. Це позначиться на успішної діяльності не тільки персоналу, але і самої компанії загалом.

Компанія ІнТех пропонує ваги для зважування за доступною ціною. Для вас в асортименті є багато моделей, які підійдуть до різних умов експлуатації. Купити платформні електронні пристрої – відмінне рішення для вашого бізнесу. Менеджери залюбки розкажуть вам про платформні електронні прилади. Вони допоможуть підібрати варіант, який буде відповідати вашим завданням і побажанням. Щоб замовити ваги платформні, достатньо залишити заявку на сайті. Бажаємо вдалого вибору!

×
Замовити дзвінок