Тістоміси спіральні Всього: 0

На сторінці:
Ви вибрали:

Спіральний міксер

Спіральний тістоміс – це спеціальне обладнання для того, щоб місити тісто. З його допомогою ви зможете заощадити час і сили. Спіральні міксери ефективно використовують теплові показники та датчики часу. Сучасний ринок обладнання для професійної кухні пропонує продукцію відповідно до європейських стандартів.

Купити спіральний міксер вирішують ті підприємці, чий бізнес пов'язаний із закладами громадського харчування. Завдяки такому обладнанню для замішування тіста можна швидко готувати пельмені, хліб, піцу чи інші вироби.

Хочете купити спіральний міксер?

У деяких моделей передбачено кілька видів швидкостей. Краще віддавати перевагу спіральному тістомісильнику з великої комплектацією. Разом із пристроєм повинна йти спеціальна вилка, чаша й ріжучий ніж. Всі деталі обладнання для замішування зроблено з нержавіючої сталі, тому вони можуть безпечно контактувати з різними продуктами.

Краще, якщо користувач міксерів спіральних сам буде регулювати швидкість, із якою змішується тісто. Добре, коли модель портативна й можна застосовувати запасну чашу. Для випічки вам знадобиться мінімальна кількість борошна.

Бажано, щоб хлібопекарське обладнання працювало якомога тихіше. Для цього варто шукати пристрої з можливістю безшумної роботи. За рахунок приводної системи в спіральному тістомісильнику ви зможете самостійно фіксувати швидкість, з якою буде функціонувати пристрій.

Що можна зробити з тістом, використовуючи спіральні міксери?

Таке обладнання для виробництва відмінно підійде для приготування тіста. Воно здатне його змішувати, замішувати, перетирати й розминати. При цьому тісто може бути навіть «важких» видів. Наприклад, те, що використовується для піци, хліба та вареників. Тому купити спіральний міксер вирішують для піцерій, пекарень, ресторанів, барів і готельних кухонь.

Подібне обладнання для виробництва дуже зручно використовувати, адже у багатьох моделей є спеціальна система кришок. Вона оберігає від того, щоб борошно й тісто не випадали з пристрою. При цьому тісто для випічки замішується надзвичайно швидко.

На сайті ІнТех ви знайдете різне хлібопекарське обладнання за вигідними для вас цінами. Вся продукція високої якості та відповідає необхідним нормам. Бажаємо успіхів у пошуці!

×
Замовити дзвінок