Терморегулятори EIKA

Терморегулятор EIKA

Компанія EIKA широко відома високою якістю своєї продукції.

Терморегулятор EIKA здатний утримувати певним чином температуру та діє за спеціальною системою. Досягнувши потрібної температури, ланцюг електрики на автоматі буде перериватися, а коли градуси знижуються, то терморегулятор EIKA знову з'єднує електричний ланцюг. Пристрій робить це, утримуючи таким чином задані рамки в температурі оточення у вузьких допустимих межах і встановлюючи робочий температурний діапазон.

Якими можуть бути терморегулятори EIKA?

Існують різні моделі приладів, щоб керувати температурним режимом. Наприклад, можна купити терморегулятор EIKA 50-320. Це капілярний прилад із одним полюсом. Він зроблений з термопластикової основи та розрахований на номінальні показання струму в 20 ампер із напругою до 250 вольт. З його допомогою ви зможете забезпечити підтримку температурних режимів у заданих рамках. Його часто застосовують у електричних духових шафах та у іншому обладнанні для приготування їжі.

Терморегулятор EIKA 50-300 має такі ж функції, але його встановлюють у теплових пристроях для закладів громадського харчування. Ви можете знайти йому застосування у звичайних плитах, сковороді, що працює на електриці, духовці, а також у шафі для смаження. А ось купити терморегулятор EIKA 50-190 варто для:

  • пончикового апарату;
  • чебуречниці;
  • фритюрниці;
  •  інших теплових агрегатів.

На сайті торгового обладнання ІнТех ви знайдете багато пропозицій, які можуть вам підійти. Вся представлена продукція відрізняється високою якістю та доступною ціною. Зробіть замовлення всього за кілька кліків – виберіть потрібний товар і оформіть заявку. При потребі наш менеджер проконсультує вас і відповість на всі питання.

×
Замовити дзвінок