Терморегулятори EIKA Всього: 0

Терморегулятор EIKA – це пристрій, який застосовують для вимірювання і регулювання температури, вологості, тиску та інших фізичних величин в сушильних шафах, системах опалення і водопостачання, пастеризаторах, печах, в холодильній техніці та іншому технологічному обладнанні.

Завдяки своїм функціональним можливостям терморегулятори EIKA знаходять застосування в будь-яких галузях промисловості: металургійній, хімічній, харчовій, деревообробній, машинобудівній, нафтохімічній, пакувальній, а також у сфері житлово-комунального господарства та енергетики.

Всі терморегулятори діляться на такі види:

  1. За способом установки – на врізні і накладні.
  2. За наявністю функціональних можливостей – на програмовані, прості і двозонні.
  3. За типом конструкції – на електронні, які характеризуються високою точністю управління, і електромеханічні, в основі принципу дії яких лежить робота біметалічної пластини.
  4. За способом контролю температури – на повітряні, ті, які ставляться на підлогу, і комбіновані.

Терморегулятор – це пристрій, що забезпечує в заданому місці сталість температури. Його встановлюють у вільній від прямого впливу опалювальних або охолоджуючих приладів зоні для того, щоб він постачав терморегулятор інформацією про температуру в зоні розташування термодатчика. На основі цих даних термостат управляє електричними приладами, підтримуючи задану температуру.

Компанія «ІнТех» пропонує купити терморегулятор EIKA виробництва Чехії по привабливій ціні. В нашому каталозі представлені такі моделі:

  • 1-полюсний терморегулятор EIKA 81381765, що використовується для пральних машин, водонагрівачів, бойлерів тощо;
  • 1-полюсний терморегулятор eika 81381664, який застосовують у професійних духовках та печах для випікання піци;
  • 1-полюсний обмежувач температури EIKA 81380941, що використовується в електропечах, контактних роликових грилях, духовках;
  • 1-полюсний терморегулятор EIKA 81381636 для фритюрниць і чебуречниць;
  • 1-полюсний обмежувач температури EIKA 81381674, який також використовується для фритюрниць, чебуречниць і духовок;
  • 1-полюсний захисний терморегулятор EIKA 81381779 для електродуховок, фритюрниць і чебуречниць.

Вищеперераховані терморегулятори мають різні робочі характеристики. Досвідчені спеціалісти компанії «ІнТех» допоможуть визначитися, який капілярний термостат підійде оптимально у тому чи іншому випадку. Звертайтеся уже сьогодні!

×
Замовити дзвінок