Посудомийне обладнання

Посудомийне обладнання

Купити професійне посудомийне обладнання може знадобитися в ресторанах кафе барах. Сьогодні є величезний вибір різних приладів, які використовуються в закладах громадського харчування. Необхідно розуміти, що саме вам потрібно, щоб правильно організувати роботу. Якщо будете добре знати потреби, то зможете підібрати професійні посудомийні машини необхідної потужності.

У посудомийного обладнання для ресторанів є багато різних особливостей. Якщо є потреба в регулярному митті великої кількості приладів, то посудомийні машини з періодичною дією вам не підійдуть. У цьому випадку варто ознайомитися з характеристиками якої-небудь тунельної моделі.

Варто купити професійне посудомийне обладнання, яке використовується в промисловості, адже воно забезпечить достатню потужність і швидкість роботи для ресторанів кафе барів. За рахунок зручності конструкції посуд, не зупиняючись, проходить кілька зон, в яких він миється. Його розміщують на спеціальному конвеєрі, який постійно перебуває в русі.

Чим особливе посудомийне обладнання для промисловості?

Професійне посудомийне обладнання для ресторанів зазвичай складається з двох секцій. Перша – це мийна, де інтенсивно очищається посуд. У другій зоні він ополіскується гарячою водою із застосуванням спеціальних засобів.

Спочатку в посудомийній машині для промисловості температура води досягає близько шістдесяти градусів. Якісний пристрій повинен із легкістю впоратися з жиром, який залишається на брудному посуді.

Щоб це відповідало дійсності, в посудомийних машинах варто застосовувати різні види миючих засобів. Також для нормального функціонування важливо, щоб чинився тиск води, безпечний для пристрою. Він створюється за рахунок спеціальних форсунок, які є в конструкції. В обладнанні для закладів громадського харчування можна побачити чотири форсунки. Вони забезпечують омивання з чотирьох сторін тих предметів, які проходять повз.

Як відбувається ополіскування в обладнанні для ресторанів?

Там, де посудомийна машина для зручності ополіскує посуд, температура води підвищується до дев'яноста градусів. За рахунок цього знищуються різні бактерії. Такі умови відповідають санітарним вимогам.

Мийні засоби, які використовуються для посудомийного обладнання, сприяють тому, щоб на столових предметах залишалося якомога менше води. Завдяки цьому посуд на полицях сушиться набагато швидше, ніж після миття вручну. Також перевага в тому, що відсутні білі розводи.

Професійні посудомийні машини передбачають наявність кількох зон, де відбувається ополіскування. Для цього виробники укомплектовують промислові пристрої спеціальними модулями. Так, ви можете зустріти функцію попереднього миття. Тоді в посудомийному обладнанні використовується виключно холодна вода.

Буває, що на посуді залишається крохмаль або елементи білків. Якщо його спершу не промити в посудомийних машинах холодною водою, то залишки прикиплять до столових приладів – і їх буде дуже складно зробити абсолютно чистими.

До деяких професійних посудомийних машин підключається пароконденсатор. Завдяки цьому в рази зменшується кількість пари, що утворюється в приміщенні. Такий пристрій – відмінний спосіб заощадити на покупці витяжних парасольок. До обладнання для закладів громадського харчування іноді підключається модуль, що передає воді тепло від гарячого випаровування. Це також допомагає економити при наявності посудомийного обладнання.

Ви зможете купити професійне посудомийне обладнання високої якості на сайті ІнТех. Наші менеджери допоможуть підібрати варіант, який буде максимально відповідати вашим вимогам.

×
Замовити дзвінок